Spausdinimo versija

Kontaktai

Nerodyti prekės kategorijoje: 
0

Kontaktinė informacija

Mokslinė UAB „Vingis“

Įmonės kodas 120347237
PVM kodas LT203472314
Jankiškių g. 18, 02300 Vilnius

Tel.+370 5 264 0488

Tel.+370 5 247 2185

vingis@suvirinimas.lt

Pristatymas visoje Lietuvoje!

Darbo laikas:
I-IV (8-17val)
V (8-16val)


Kontaktai 2

Atstovybė Šiauliuose:
Paulius Juzėnas
Tel: +37061586090
El.p. paulius@suvirinimas.lt
Frenkelių (buv. Elnio) 27 (prieš atvykstant, paskambinti)

Prezidentas:
Valentinas Bražiūnas Tel. 8687-86449
El.p. valentinas@suvirinimas.lt

Komercijos direktorius:
Sigitas Masys Tel.: 8686-93893
El.p. sigitas@suvirinimas.lt

Technikos direktorius:
Vilius Semenas Tel.: 8686-22695
El.p. vilius@suvirinimas.lt

Kontaktai 3

Suvirinimo inžinierė:
Aušra Strazdienė Mob.tel: 8618-12257
El.p. ausra@suvirinimas.lt

Rinkodaros vadybininkė:
Justa Dominauskienė Mob.tel: 86066-8089
El.p. justa@suvirinimas.lt

Sandėlio vedėjas:
Lionius Bražiūnas Mob.: 8652-06830
El.p.: lionius@suvirinimas.lt

Serviso tarnyba:

Serviso inžinierius:
Viktoras Karvelis Mob.tel.: 8620-17751
El.p. viktoras@suvirinimas.lt

Susisiekite su mumis

Parašykite mums!

Vieta